Kurs prawa jazdy kat. B - Ostrów Wielkopolski
Szkoła jazdy Star

Kurs prawa jazdy 2023

Nauka jazdy w Ostrowie Wielkopolskim

od 2999 PLN

Cennik 2023

Cena kursu prawa jazdy w Ostrowie Wielkopolskim

Wybierz wariant dla siebie
Standard
2999 zł
30h praktyki
Szkolenie na płycie poślizgowej
Wsparcie psychologa
Materiały szkoleniowe za 0zł
Podstawienie samochodu na egzamin
Kurs pierwszej pomocy
Raty 0%
Pro
3449 zł
35h praktyki
Szkolenie na płycie poślizgowej
Wsparcie psychologa
Materiały szkoleniowe za 0zł
Podstawienie samochodu na egzamin
Kurs pierwszej pomocy
Raty 0%
Jazda trasą szybkiego ruchu
Próbny egzamin w WORD
Premium
3849 zł
40h praktyki
Szkolenie na płycie poślizgowej
Wsparcie psychologa
Materiały szkoleniowe za 0zł
Podstawienie samochodu na egzamin
Kurs pierwszej pomocy
Raty 0%
Jazda trasą szybkiego ruchu
Próbny egzamin w WORD
Niestandardowy
Skontaktuj się z nami, aby otrzymać indywidualną wycenę!

Skupiamy się na jednej kategorii prawa jazdy

W trakcie kursu na prawo jazdy 2023 w Ostrowie Wielkopolskim kładziemy szczególny nacisk na maksymalne przygotowanie kandydatów na kierowców do bezpiecznego i sprawnego poruszania się po drogach.

Instruktorzy zwracają również uwagę na przećwiczenie i dokładne omówienie wszystkich aspektów jakie mogą pojawić się na egzaminie państwowym na prawo jazdy.

Samochód do nauki jazdy

Wyróżnione opinie kursantów

Opinie pochodzą z:

Google Facebook Super prawo jazdy
Ikona recenzenta

Damian Sieranski

5.0

Bardzo polecam super szkoła. Pozdrowienia dla Pana Darka

Ikona recenzenta

Kinga Skupin

5.0

Szczerze polecam. Miła atmosfera oraz pełen profesjonalizm. Egzamin na prawo jazdy zdany szybko i za pierwszym razem. Pozdrawiam Właścicieli i Instruktora jazdy

Więcej opinii

Laptop z uruchomionym na ekranie szkoleniem
quiz

Materiały szkoleniowe za 0zł

Naucz się teorii z domu

Po pierwsze - W szkole jazdy Star materiały szkoleniowe zawsze są w cenie kursu na prawo jazdy, niezależnie od wariantu jaki wybierzesz.

Po drugie - z myślą o Twoim komforcie udostępniliśmy możliwość nauki teorii dotyczącej prawa jazdy z domu. Otrzymasz od nas dostęp do platformy szkoleniowej, na której szybko i wygodnie przyswoisz niezbędną wiedzę.

Uczysz się kiedy chcesz. Nie musisz fatygować się do naszego biura w Ostrowie Wielkopolskim na wykłady.

Samochód

Podstawienie samochodu na egzamin

Egzamin w WORD zdasz na naszym samochodzie z kursu prawa jazdy

Udostępniamy samochód z kursu prawa jazdy na egzamin zarówno do WORD Kalisz jak i WORD Milicz.

W każdym wariancie kursu na prawo jazdy.

Skrzyżowania
Instruktor jazdy samochodem

Osobisty instruktor

Ucz się z tym samym instruktorem

Kurs prawa jazdy w 2023 roku nie powinien polegać na wyrobieniu godzin, ale na porządnym przygotowaniu kursanta do egzaminu.

W szkole jazdy Star staramy się, aby kurs prawa jazdy przeprowadzany był bez zmian instruktorów, tak aby skupić się na błędach, które popełniasz i maksymalnie zwiększyć Twoje szanse na zdanie egzaminu.

Apteczka medyczna

Kurs pierwszej pomocy gratis

Dla bezpieczeństwa Twojego i innych

W każdym wariancie, Standard, Pro lub Premium, w cenie kursu nauki jazdy otrzymasz profesjonalny kurs pierwszej pomocy wykonany przez ratownika medycznego, który odbywać się będzie w szkole jazdy Star w Ostrowie Wielkopolskim.

Poznasz podstawy resuscytacji z wykorzystaniem sprzętu dostępnego w samochodowej apteczce, a także przećwiczysz scenariusze wykorzystania przenośnego defibrylatora AED.

Ratownik medyczny uczący inne osoby pierwszej pomocy
Psycholog udzielający wsparcia kursantom
Psycholog z dymkiem nad głową

Wsparcie psychologa

Pokonaj strach przed egzaminem

Podczas zajęć z psychologiem oferowanych w ramach kursu nauki jazdy dowiesz się jak rozpoznawać i radzić sobie ze stresem.

Egzamin na prawo jazdy to jedna z bardziej stresujących sytuacji w życiu każdego przyszłego kierowcy, dzięki nam przygotujesz się, teoretycznie, praktycznie oraz psychicznie.

Pachołek drogowy

Próbny egzamin w WORD

Poćwicz na placu manewrowym WORD

Coś czego nie znajdziesz w standardowym kursie prawa jazdy.

Jeśli wybierzesz wariant Pro lub Premium otrzymasz nie tylko więcej godzin zajęć praktycznych, ale również możliwość wykonania próbnego egzaminu na placu manewrowym WORD, z naszym instruktorem, na naszym samochodzie z kursu nauki jazdy.

Kurs prawa jazdy Star
Kurs prawa jazdy w Ostrowie Wielkopolskim
autostrada

Jazda trasą szybkiego ruchu

Szkolenie na drodze szybkiego ruchu

Prawidłowe poruszanie się autostradą, czy drogą ekspresową jest bardzo ważną umiejętnością, jednkaże zazwyczaj początkujący kierowcy nie mają styczności z tego typu drogami.

W związku z tym, w pakietach Pro oraz Premium kursu na prawo jazdy oferujemy dodatkowe jazdy z instruktorem po trasie szybkiego ruchu.

Płyta poślizgowa

Szkolenie na płycie poślizgowej

Sprawdź, jak zachowasz się w sytuacji awaryjnej

Przy wyborze każdego z trzech wariantów kursu na prawo jazdy firmy Star w 2023 roku, w cenie otrzymasz szkolenie z jazdy na płycie poślizgowej.

Dzięki temu nauczysz się w praktyce, jak zachować się po utracie przyczepności kół, wychodzić bezpiecznie z poślizgów oraz omijać przeszkody na śliskiej nawierzchni.

Dokument prawa jazdy

Prawo jazdy - krok po kroku

Jak uzyskać prawo jazdy w 2023?

Prawo jazdy kategorii B możesz uzyskać jeżeli spełniasz poniższe warunki:

 • ukończyłeś/aś 18 lat, lub do pełnoletności brakują Ci 3 miesiące (wymagana zgoda rodzica),
 • przebywasz na terytorium RP co najmniej 185 dni w roku,
 • posiadasz orzeczenie lekarskie potwierdzające zdolność do prowadzenia pojazdów.
 1. Badania lekarskie

  Wykonaj badania lekarskie u wybranego lekarza orzecznika

  Wykonaj badania na prawo jazdy u uprawnionego do tego lekarza. Specjalista sprawdzi Twój słuch, wzrok, czy równowagę oraz oceni stan psychiczny. Dodatkowo zostanie przeprowadzona ankieta na temat objawów chorobowych.

  Cena badania to zazwyczaj 200 zł.

 2. Wniosek o prawo jazdy

  Złóż wniosek o wydanie prawa jazdy

  Udaj się do Starostwa Powiatowego w Twoim miejscu zamieszkania, aby złożyć wniosek o wydanie prawa jazdy oraz założyć Profil Kandydata na Kierowcę (PKK). W tym celu musisz ze sobą zabrać:

  • wypełniony wniosek o wydanie prawa jazdy, którego wzór znajdziesz na stronie gov.pl (możesz również wypełnić go w Starostwie),
  • orzeczenie lekarskie,
  • aktualne zdjęcie,
  • dowód osobisty lub paszport,
  • pisemną zgodę rodziców lub opiekuna prawnego w przypadku nieukończenia 18. roku życia (warto pamiętać, że rodzic musi również dokonać podpisu w obecności urzędnika).

  Przy składaniu dokumentów warto również uiścić opłatę za wydanie prawa jazdy, która wynosi 100,50 zł. Istnieje również możliwość wpłaty po zdanym egzaminie, jednakże wcześniejsze zapłacenie pozwoli zaoszczędzić czas.

  Jak powinno wyglądać zdjęcie?

  Zdjęcie, powinno być przede wszystkim aktualne, mieć wymiary 35x45 mm oraz być wykonane w sposób zgodny z innymi wymaganiami, które znajdziesz na stronie gov.pl. W przypadku niezastosowania się do wytycznych, urzędnik może nie przyjąć zdjęcia i będzie trzeba wykonać je ponownie.

  Koszt zdjęcia to ok. 20-40 zł.

 3. Symbol nauki jazdy - L

  Zapisz się na kurs prawa jazdy

  Po odebraniu w Starostwie Powiatowym Profilu Kandydata na Kierowcę, udaj się do wybranego ośrodka jazdy, w którym chcesz się szkolić. Zapisz się na odpowiadający Tobie kurs i rozpocznij naukę jazdy.

  Jak wygląda część teoretyczna kursu na prawo jazdy?

  Kurs teoretyczny trwa minimum 30 godzin lekcyjnych. Zajęcia często mają formę wykładów, jednakże w naszym przypadku kursanci otrzymują materiały dydaktyczne. Zaletą takiego rozwiązania jest możliwość nauki o dowolnej porze, bez wychodzenia z domu. Wyjątek stanowią zajęcia z udzielania pierwszej pomocy, które są obowiązkowe i odbywają się w ośrodku szkolenia. Na koniec całego szkolenia teoretycznego należy zdać egzamin wewnętrzny, po czym można podejść do egzaminu państwowego.

  Jak wygląda część praktyczna kursu na prawo jazdy?

  Część praktyczna kursu na prawo jazdy trwa 30 godzin. Na zajęciach kursanci uczą się jak w prawidłowy sposób poruszać się samochodem oraz zapoznają się z jego obsługą i działaniem.

  Na początek szkolenie praktyczne będzie odbywać się na placu manewrowym, gdzie uczestnicy dowiedzą się m.in. jak obsługiwać światła i uzupełniać płyny, obsługiwać pojazd (ruszanie, zmiana biegów, hamowanie) oraz wykonywać manewry jak np. jazda po łuku, czy ruszanie na wzniesieniu.

  Kolejny etap szkolenia to jazda po drogach publicznych w mieście, gdzie kursant będzie mógł nauczyć się jazdy samochodem zgodnie z przepisami ruchu drogowego. W tej części szkolenia uczestnicy nauczą się m.in. przejazdu przez skrzyżowania (np. z sygnalizacją świetlną, czy ronda), zawracania w różnych sytuacjach, czy parkowania (np. skośnego, czy prostopadłego przodem). Po zakończonym szkoleniu instruktor przeprowadzi egzamin wewnętrzy, po którym będzie można zapisać się na egzamin państwowy.

 4. Egzamin teoretyczny na monitorze

  Zapisz się na państwowy egzamin teoretyczny w WORD

  Po odpowiednim przygotowaniu teoretycznym z przepisów prawa ruchu drogowego zapisz się na teoretyczny egzamin państwowy na prawo jazdy w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego (WORD). Egzamin w formie testu z 32 pytaniami zamkniętymi (20 pytań wiedzy podstawowej oraz 12 pytań wiedzy specjalistycznej) przeprowadzony zostanie przy pomocy systemu teleinformatycznego w siedzibie WORD.

  Koszt egzaminu teoretycznego to 50 zł.

 5. Samochód egzaminacyjny na prawo jazdy

  Zapisz się na państwowy egzamin praktyczny w WORD

  Po pomyślnym zdaniu państwowego egzaminu teoretycznego oraz ukończeniu części praktycznej kursu na prawo jazdy, możesz zapisać się w WORD na państwowy egzamin praktyczny. Składa się on z dwóch etapów: pierwszy odbywa się na placu manewrowym, natomiast drugi to sprawdzenie Twoich umiejętności na drogach publicznych. Egzaminator sprawdzi m.in. umiejętność wykonywania różnych manewrów, czy znajomość obsługi pojazdu.

  Koszt egzaminu praktycznego to 200 zł.

 6. Dokument prawa jazdy

  Odbierz swoje prawo jazdy

  Kiedy uda Ci się pomyślnie zdać oba egzaminy, Twój Profil Kandydata na Kierowcę zostanie zaktualizowany. Na tej podstawie Starostwo Powiatowe zleci wykonanie dokumentu prawa jazdy, które będzie gotowe po okresie ok. 2 tygodni, o czym zostaniesz powiadomiony/a.

  Warto pamiętać, że w przypadku braku wcześniejszej zapłaty za wydanie prawa jazdy (100,50 zł), należy to jak najszybciej uregulować, ponieważ wykonanie prawa jazdy nie zostanie zlecone bez okazania dowodu opłaty.

Strefa wiedzy

Strefa wiedzy

Dowiedz się więcej na temat kursu prawa jazdy 2023!

Najczęściej zadawane pytania

Jak długo trwa kurs na prawo jazdy?

Kurs na prawo jazdy (wariant standardowy) obejmuje 30 godzin zajęć praktycznych oraz 30 godzin zajęć teoretycznych (w tym obowiązkowe szkolenie z pierwszej pomocy trwające 4 godziny). Istnieje również możliwość uczenia się teorii indywidualnie w domu, dzięki czemu kursant będzie mógł poświęcić dowolną ilość czasu na naukę (nie dotyczy to pierwszej pomocy).

Jak wygląda egzamin teoretyczny na prawo jazdy kat. B?

Egzamin na prawo jazdy kat. B trwa 25 minut i składa się z 32 pytań (20 pytań z wiedzy podstawowej + 12 pytań z wiedzy specjalistycznej). Polega on na wskazaniu przy użyciu urządzenia teleinformatycznego poprawnej odpowiedzi na losowo wybrane pytanie. Na każde z pytań przypada jedna prawidłowa odpowiedź. Z egzaminu można zdobyć w sumie 74 pkt, natomiast aby go zdać należy uzyskać co najmniej 68 pkt.

Kiedy można zacząć kurs na prawo jazdy?

Kurs można rozpocząć dokładnie na 3 miesiące przed ukończeniem 18 roku życia. Do rozpoczęcia kursu wymagane jest posiadanie PKK, którego uzyskanie możliwe jest najwcześniej na 3 miesiące przed rozpoczęciem pełnoletności.

Jak uzyskać Profil Kandydata na Kierowcę (PKK)?

Profil PKK wydawany jest w Wydziale Komunikacji w Starostwie Powiatowym. Uzyskać profil PKK można najwcześniej na 3 miesiące przed uzyskaniem pełnoletności. Do Wydziału Komunikacji należy udać się z badaniami lekarskimi potwierdzającymi zdolność do prowadzenia pojazdu, zdjęciem (jak w przypadku zdjęcia na dowód osobisty), oraz opiekunem jeżeli osoba jest niepełnoletnia. Po złożeniu wszystkich wymaganych dokumentów uzyska się profil PKK, dzięki czemu można rozpocząć kurs.

Jakie pojazdy można prowadzić posiadając prawo jazdy kat. B?

Oprócz możliwości prowadzenia samochodu osobowego, prawo jazdy kategorii B daje również możliwość kierowania innymi pojazdami. Są nimi: pojazdy samochodowe o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5t, pojazdy z przyczepą lekką (której masa całkowita nie przekracza 750kg), motocykle z silnikiem do 125cm3 (należy posiadać prawo jazdy kat. od minimum 3 lat), ciągniki rolnicze (z przyczepą lekką lub maszyną nie posiadającą kół), czterokołowce, czterokołowce lekkie, motorowery z silnikiem do 50cm3 oraz pojazdy wolnobieżne (nieprzekraczające 25km/h).

Opinie o Szkole Jazdy Star

Opinie pochodzą z:

Google Facebook Super prawo jazdy
Ikona recenzenta

Rafał Kubiak

5.0

Wieloletnie doświadczenie , wspaniali właściciele i profesjonalni wykładowcy i instruktorzy no i prawo jazdy syn zdał za pierwszym razem. Polecamy

Ikona recenzenta

Mateusz Marciszewski

5.0

Gorąco polecam, świetnia przygotowania do egzaminów na różne kategorie praw jazdy oraz super atmosfera.
Pan instruktor nie dość że świetnie nauczy to jeszcze można na spokojnie sobie z nim pogadać lub pożartować

Ikona recenzenta

Adam Marciniak

5.0

Teoria oraz praktyka za pierwszym razem. Wszystko ok.

Ikona recenzenta

Sebastian Idczak

5.0

Bardzo polecam ten ośrodek. Kadra bardzo dobrze przygotowana, miła i kompetentna. Fachowe nauczanie praktyczne i teoretyczne. Elastyczność co do godzin jazd. Polecam

Ikona recenzenta

Marta Orłowska

5.0

Z całego serca polecam! Bardzo dobre przygotowanie do egzaminów, prawo jazdy zdane za pierwszym razem. Instruktor z super podejściem do kursanta, dzięki temu nauka przebiegała efektywnie i bezstresowo.

Ikona recenzenta

Kinga Skupin

5.0

Szczerze polecam. Miła atmosfera oraz pełen profesjonalizm. Egzamin na prawo jazdy zdany szybko i za pierwszym razem. Pozdrawiam Właścicieli i Instruktora jazdy

Ikona recenzenta

Damian Sieranski

5.0

Bardzo polecam super szkoła. Pozdrowienia dla Pana Darka

Ikona recenzenta

Piotr Klawczyński

5.0

Najlepsza szkoła jazdy w Ostrowie wielkopolskim super instruktor który potrafi nauczyć zdałem za pierwszym razem

Ikona recenzenta

Ula Wojtak

5.0

Witam. Profesjonalne podejście do ucznia. Instruktor bardzo w porządku nie mam żadnych zarzutów uczy bardzo dobrze. Musiałam jednak sama dojechać na egzamin teoretyczny, a miałam być zawieziona przez Instruktora, było mówione na początku, ale wyszło inaczej. Mimo to i tak Polecam!

Ikona recenzenta

Mateusz Wojtyczka

5.0

Bardzo dobry instruktor nauki jazdy. Dobra atmosfera. U nich zdalem za pierszym razem.

Ikona recenzenta

Laura Olszewska

5.0

Idealnie Szkolenie super, pan instruktor mega, można pogadać, pożartować, wszystko na spokojnie wytłumaczy i ma cierpliwość co czasem się przydaje przy niektórych kursantach jak najbardziej polecam! Teoria i jazda zdane za pierwszym razem

Ikona recenzenta

Mikołaj Dutkowski

5.0

Świetne przygotowanie teoretyczne i praktyczne. Wierzą w swoich uczniów i pozwalają na swobodną naukę jazdy. Konkretnie i fachowo.

Ikona recenzenta

Jagoda K

5.0

Polecam! Egzamin zdany, instruktor z świetnym podejściem i fachowa obsługa

Ikona recenzenta

Beata Guźla

5.0

Bardzo polecam syn i córka zdali za pierwszym razem

Ikona recenzenta

Magdalena Stasiak

5.0

Jestem bardzo zadowolona z wyboru Star Szkolenia. Testy i praktyka zdane za pierwszym razem. Profesjonalne przygotowanie sprawiło iż bezstresowo podeszłam do egzaminów.

Ikona recenzenta

Weronika Dw

5.0

Wszystko za pierwszym, super instruktor

Ikona recenzenta

Natalia Mikołajczyk

5.0

Jestem bardzo zadowolona z wyboru tego ośrodka. Właściciele przesympatyczni i zawsze pomocni. Dobrze opracowane materiały. Instruktor z ogromnym doświadczeniem, cierpliwością i indywidualnym podejściem do kursanta. Jazdy w miłej i luźnej atmosferze. Pan Darek to instruktor z powołania. Radzi sobie nawet z trudnym kursantem Nauka w tym ośrodku to czysta przyjemność. Gorąco polecam!

Ikona recenzenta

Asia Guzior

5.0

Bardzo polecam, super szkoła.
Pan Dariusz bardzo cierpliwy, umiejący nauczyć od podstaw, uczący na błędach i do porozmawiania
Pozdrawiam i naprawdę polecam

Ikona recenzenta

Opinia anonimowa

5.0

Super instruktor i atmosfera. Polecam bardzo!

Ikona recenzenta

Opinia anonimowa

5.0

Super szkółka polecam :-)

Ikona recenzenta

Opinia anonimowa

5.0

Witam Jazda odbywała sie w eleganckiej atmosferze gorąco polecam Pana Krzysztofa Kiermasza Pozdrawiam .

Ikona recenzenta

Opinia anonimowa

5.0

Zdałem za pierwszym razem. Zdecydowanie polecam.

Ikona recenzenta

Opinia anonimowa

5.0

Świetny ośrodek!

Ikona recenzenta

Opinia anonimowa

5.0

Świetna szkoła jazdy. Bardzo miła atmosfera i profesjonalne podejście. Ja zdałem za drugim razem lecz to nie z winy OSK STAR. Polecam

Ikona recenzenta

Opinia anonimowa

5.0

Wszystko na plus, bardzo polecam! :)

Ikona recenzenta

Opinia anonimowa

5.0

BARDZO ZADOWOLONA !!! Podejście do kursanta bez zastrzeżeń, Pan Krzysztof - Instruktor z powołania wszystko idealnie wytłumaczone, co dla mnie jako osoby która nigdy nie miała styczności z "kierownicą" było bardzo ważne, a efektem od razu zdany egzamin!! Jeśli miałabym robić prawko jeszcze raz to tylko TUTAJ!! ;-)))

Ikona recenzenta

Opinia anonimowa

5.0

Bardzo dobra szkoła polecam

Ikona recenzenta

Opinia anonimowa

5.0

Bardzo fajny ośrodek, instruktor, dobry kontakt z instruktorem, duża elastyczność godzin. Jestem zadowolony, polecam.

Ikona recenzenta

Opinia anonimowa

5.0

Bardzo dobry instruktor jest z pana Darka, bardzo polecam tą szkołę do nauki prawa jazdy :) zdałem za drugim razem nie dlatego, że byłem słabo nauczony jazdy tylko stres mnie zjadł ;) teoria za pierwszym razem zdana - materiały dydaktyczne bardzo profesjonalne były, godziny jazdy dostosowane do pracy zmianowej

Ikona recenzenta

Opinia anonimowa

5.0

Brałam lekcje jazdy w kilku ośrodkach szkolenia kierowców, dlatego mam skalę porównawczą i z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że STAR nie ma sobie równych. Pan Darek jest instruktorem z powołania, zupełnie jakby się z tym urodził: profesjonalne podejście, cierpliwość, każdy krok podparty fachową wiedzą teoretyczną. Kilka godzin jazdy z panem Darkiem dało mi więcej wiedzy i umiejętności niż wszystkie godziny razem wzięte u innych instruktorów. Po kilku nieudanych podejściach do egzaminu, straciłam wiarę, że kiedykolwiek zdam ten egzamin, ale na szczęście trafiłam do ośrodka STAR i nauka z panem Darkiem zrobiła swoje- egzamin zdałam z marszu. Polecam wszystkim, szczególnie tym, którzy podobnie jak ja stracili wiarę w to, że ten egzamin jest do zdania! Pod okiem pana Darka wszystko staje się zrozumiałe i dużo prostsze w dodatku w bardzo miłej atmosferze! Wszystko dokładnie wyjaśnione, dlaczego tak a nie inaczej, każda zasada poruszania się po drodze wyjaśniona szczegółowo wraz z uargumentowaniem dlaczego należy zrobić tak a nie inaczej. Wreszcie podeszłam do egzaminu z większą pewnością siebie, bowiem moja wiedza i praktyka zostały uzupełnione o umiejętności i cenne porady oraz uproszczenia, z którymi nie zetknęłam się u żadnego innego instruktora! Polecam szczerze!

Ikona recenzenta

Opinia anonimowa

5.0

Zdałam za pierwszym razem. Polecam.

Ikona recenzenta

Opinia anonimowa

5.0

Bardzo dobra szkoła, a Instruktorzy ze spokojem i wyrozumiałością podchodzą do swoich podopiecznych. Ośrodek godny polecenia!!!

Ikona recenzenta

Opinia anonimowa

5.0

Wykłady teoretyczne jak i nauka praktyczna, przekazana bardzo solidnie Profesjonalne podejście do kursanta! Instruktorka Pani Natasza w czasie jazdy, wykazuje dużo cierpliwości. Egzamin zdałam co prawda za drugim razem, ale gorąco polecam ten ośrodek szkolenia.

Ikona recenzenta

Opinia anonimowa

5.0

Zdecydowanie można polecić. Egzamin zdany za pierwszym razem. Jestem bardzo zadowolony!

Ikona recenzenta

Opinia anonimowa

5.0

Bardzo fajny ośrodek polecam

Ikona recenzenta

Opinia anonimowa

5.0

Instruktor super! Wszystko wyjaśni, spokojny, pożartuje no podejście do osoby, która się uczy naprawde super! Gorąco polecam, zdałam dzięki temu za 1 razem i teorię, i egzamin praktyczny :D

Ikona recenzenta

Opinia anonimowa

5.0

Polecam !

Ikona recenzenta

Opinia anonimowa

5.0

Polecam!

Ikona recenzenta

Opinia anonimowa

5.0

Rewelacyjna szkoła! Spokojna, bezstresowa atmosfera, świetnie mnie przygotowali do egzaminu i to za chyba jedną z najniższych cen w mieście. Polecam serdecznie

Ikona recenzenta

Opinia anonimowa

5.0

Super szkola instruktor cierpliwy i wyrozumialy , fantastyczna atmosfera .Bardzo dziekuje Panu Darkowi bo to dzieki niemu udalo mi sie zdac egzamin za pierwszym razem .Polecam wszystkim ,ktorzy chca byc doskonale przygotowani do egzaminow.

Ikona recenzenta

Opinia anonimowa

5.0

Polecam!

Ikona recenzenta

Opinia anonimowa

5.0

Bardzo dobry ośrodek, świetna atmosfera zarówno na wykładach jak i podczas jazdy. Polecam!

Ikona recenzenta

Opinia anonimowa

5.0

Teoria i praktyka zdane za pierwszym razem. Pani Natasza bardzo cierpliwa i wyrozumiała, jestem zadowolony.

Ikona recenzenta

Opinia anonimowa

5.0

Bardzo dobry ośrodek. Dostosowanie się do kursanta przy wyborze godzin jazd. Jasne i klarowne wykłady. Przemiła, luźna atmosfera podczas jazd. Pełen profesjonalizm instruktora. Serdecznie polecam OSK Star i pozdrawiam Pana Darka. :)

Ikona recenzenta

Opinia anonimowa

5.0

Świetny ośrodek! Naprawdę mili instruktorzy mają dobry przekaz, dobrze trenują robiąc z człowieka dobrego kierowcę. Wiedzę praktyczną i teoretyczną przyswoiłem bardzo dobrze, prawo jazdy zdałem za pierwszym razem! POLECAM GORĄCO! :)

Ikona recenzenta

Opinia anonimowa

5.0

Polecam, pan Krzysztof świetnie wszystko tłumaczy i można z nim miło porozmawiać, plusem jest również elastyczność, jeśli chodzi o godziny jazdy i to, że nie czekałam długo na kolejną jazdę, miła atmosfera i zero stresu, zawsze wszystko 'na spokojnie'. Zdałam egzamin za trzecim razem, ale tylko dlatego, że stres zrobił swoje, a nie, że nie umiałam jeździć ;)

Ikona recenzenta

Opinia anonimowa

5.0

Polecam bardzo mocno! Instruktor bardzo dobry

Ikona recenzenta

Opinia anonimowa

5.0

Świetna szkoła, godna polecenia. Bardzo dobre podejście do kursanta.

Ikona recenzenta

Opinia anonimowa

5.0

Polecam tą szkołę nauki jazdy. Instruktor pan Krzysztof jest naprawdę niesamowity. Nigdy się nie denerwuje i nie krzyczy, zawsze ze spokojem wszystko wyjaśni i powtórzy jak trzeba. Atmosfera jest bardzo miła i przyjemna. Instruktor ma ogromną wiedzę, poczucie humoru i potrafi uspokoić nerwowego kursanta ;) Nie zamieniłabym tego instruktora na nikogo innego. I co ważne instruktor nie pali papierosów, co niektórym (np. mi) mogłoby przeszkadzać. POLECAM! :)

Ikona recenzenta

Opinia anonimowa

5.0

Jestem bardzo zadowolony!!!!! Zdane za pierwszym razem :))) Test + jazda :))) Polecam

Ikona recenzenta

Opinia anonimowa

5.0

Świetny ośrodek, godny polecenia !

Ikona recenzenta

Opinia anonimowa

5.0

Super ! Egzaminy zdane za pierwszym razem. Polecam :)

Ikona recenzenta

Opinia anonimowa

5.0

Świetny instruktor, gorąco polecam

Ikona recenzenta

Opinia anonimowa

5.0

Gorąco polecam.

Ikona recenzenta

Opinia anonimowa

5.0

Bardzo dobra szkoła. Egzamin zdałem za pierwszym razem!

Ikona recenzenta

Opinia anonimowa

5.0

Super instruktor i organizacja. Same plusy!

Ikona recenzenta

Opinia anonimowa

5.0

Bardzo bobra szkoła. Świetna atmosfera, sympatyczny i dobrze tłumaczący instruktor. Polecam!

Ikona recenzenta

Opinia anonimowa

5.0

Cudowna atmosfera, świetny i z anielską cierpliwością instruktor (pozdrowienia, Panie Darku!), wykłady szybkie i profesjonalne, kontakt z ośrodkiem łatwy i przyjemny. Na duży plus idzie możliwość dostosowania sobie godzin jazd, co jest dużym ułatwieniem.

Ikona recenzenta

Opinia anonimowa

5.0

Bardzo polecam, miła atmosfera, bardzo dobry instruktor!

Ikona recenzenta

Opinia anonimowa

5.0

Polecam tą szkołę. Pełny profesjonalizm. Pan Krzysztof świetnie tłumaczy, można było z nim porozmawiać o różnych rzeczach, z poczuciem humoru. Jeśli miałbym jeszcze raz zdawać, to tylko w tej szkole. Serdecznie polecam!

Ikona recenzenta

Opinia anonimowa

5.0

Bardzo fajny ośrodek, polecam ! ;) Jazdy w miłej atmosferze, najlepszy instruktor - cierpliwy, uczy na błędach, pozdrowienia dla pana Darka :)

Ikona recenzenta

Opinia anonimowa

5.0

Miła atmosfera. Instruktorzy mają cierpliwość do kursanta. Polecam

Ikona recenzenta

Opinia anonimowa

5.0

Bardzo profesjonalne podejście do kursanta. Egzamin zdany za pierwszym razem. POLECAM

Ikona recenzenta

Opinia anonimowa

5.0

Ciekawe wykłady, które pomogą zapamiętać przepisy ruchu drogowego, dzięki czemu łatwiej zdać teorię. Instruktorzy wyrozumiali i cierpliwi, uczący doskonałego opanowania techniki kierowania pojazdem. Polecam! :)

Ikona recenzenta

Opinia anonimowa

5.0

zdane za pierwszym razem! bardzo dobry ośrodek, dobra atmosfera, profesjonalizm, elastyczność, polecam!

Ikona recenzenta

Opinia anonimowa

5.0

Ciekawe wykłady, fajne jazdy i instruktorzy . POLECAM :)

Ikona recenzenta

Opinia anonimowa

5.0

serdecznie polecam, bardzo przyjemna atmosfera, potrafią nauczyć

Ikona recenzenta

Opinia anonimowa

5.0

Dobry ośrodek. Bardzo wyrozumiali instruktorzy. Gorąco polecam!

Ikona recenzenta

Opinia anonimowa

5.0

Świetna szkola instruktor cierpliwy i wyrozumialy , fantastyczna atmosfera .Polecam wszystkim ,ktorzy chca byc doskonale przygotowani do egzaminu jak i późniejszych jazd juz z prawem jazdy.

Ikona recenzenta

Opinia anonimowa

5.0

Gorąco polecam :)

Ikona recenzenta

Opinia anonimowa

5.0

Polecam :)

Ikona recenzenta

Opinia anonimowa

5.0

Ośrodek godny polecenia. Wyróżnia się od innych podejściem do jazdy technicznej. Instruktorzy są kompetentni, a samo szkolenie przebiega sprawnie. Gorąco polecam!

Ikona recenzenta

Opinia anonimowa

5.0

Bardzo dobra szkoła, ogromna cierpliwość względem kursanta, świetna atmosfera i dużo wsparcia.

Ikona recenzenta

Opinia anonimowa

5.0

Bardzo fajny ośrodek, wszystko odbywa się w przyjaznej atmosferze i bez nerwów.

Ikona recenzenta

Opinia anonimowa

5.0

Polecam bardzo instruktor z powołania pierwsza klasa opanowany , profesjonalny ,dobrze tłumaczy skoro mnie nauczył jeździć to każdego. Szkoła dostosowuje się do potrzeb kursantów, ,ciekawe zajęcia,dobra organizacja wogóle fajnie było pozdrawiam.

Ikona recenzenta

Opinia anonimowa

5.0

Świetna szkoła. Polecam :)

Ikona recenzenta

Opinia anonimowa

5.0

Świetna szkoła. Gorąco polecam.

Ikona recenzenta

Opinia anonimowa

5.0

Super szkoła super instruktor

Ikona recenzenta

Opinia anonimowa

5.0

Ośrodek godny polecenia, cudowna atmosfera, instruktor z "powołania", Najlepszy(pozdrawiam Panie Darku!) Dziękuję za pomoc.

Ikona recenzenta

Opinia anonimowa

5.0

To co najbardziej podobało mi się podczas kursu to elastyczność w doborze godzin do mojego wolnego czasu. Ani razu nie została mi odmówiona jakaś godzina. Świetna atmosfera i świetny insruktor. Polecam serdecznie

Ikona recenzenta

Opinia anonimowa

5.0

Bardzo pozytywne wrazenia, najlepsza szkola jazdy pod sloncem!

Ikona recenzenta

Opinia anonimowa

5.0

Moim zdaniem wszystko na duży plus

Ikona recenzenta

Opinia anonimowa

5.0

Wspaniała szkoła Egzamin teoretyczny jak i praktyczny zdany za pierwszym razem. Świetne przygotowanie do jazdy ;). Zdecydowanie polecam !!!!!

Ikona recenzenta

Opinia anonimowa

5.0

Jestem bardzo zadowolony z tego ośrodka szkolenia. Super atmosfera, dobry kontakt, bardzo dobry instruktor potrafi wszystko wytłumaczyć na spokojnie bez nerwów.Gorąco polecam.

Ikona recenzenta

Opinia anonimowa

5.0

Świetna szkoła godna polecenia, świetne przygotowanie i bardzo miła i przyjazna atmosfera! Jeszcze raz, Gorąco polecam!

Ikona recenzenta

Opinia anonimowa

5.0

Miła atmosfera bardzo.dobry instruktor ;)pozdrawiam pana Darka ;) dziękuję za pomoc

Ikona recenzenta

Opinia anonimowa

5.0

Pomoc ze wszystkimi formalnościami, instruktor pan Krzysztof do rany przyłóż. W dodatku wysoki poziom, nieszablonowe podejście do kursanta jak i przyjazna atmosfera spowodowana po prostu miłymi ludźmi.

Ikona recenzenta

Opinia anonimowa

5.0

Miła atmosfera. Zdecydowanie polecam.

Ikona recenzenta

Opinia anonimowa

5.0

Bardzo dobre przygotowanie do egzaminu i miła atmosfera. Polecam wszystkim.

Ikona recenzenta

Opinia anonimowa

5.0

Super szkoła! Pan Darek to instruktor ”z powołania”, świetnie tłumaczy, bardzo spokojnie i bez nerwów. Potrafi dobrze przygotować do egzaminu. Dodatkowo jazdy odbywały się w bardzo sympatycznej atmosferze. Serdecznie polecam! :)

Ikona recenzenta

Opinia anonimowa

5.0

Bardzo dobry instruktor nauki jazdy. Opanowany spokojny ogólnie dobra atmosfera. U nich zdałem za pierwszym razem.

Pytania dotyczące kursu

Zapytaj o to szkolenie

zapytaj o szkolenie
Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości dotyczące kursu, napisz do nas, odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.
lub
+48 694 705 447
pozostało 600 znaków

Formularz zapisowy

Zapisujesz się na:
Termin i miejsce szkolenia:

Dane osobowe

Wymagany przez Akredytację Kuratorium Oświaty do wystawienia końcowego zaświadczenia o ukończeniu szkolenia, zgodnie z oficjalnym wzorem Akredytacji.

Dane adresowe

Faktura

Akceptacja zasad

W formularzu znajdują się błędy zaznaczone na czerwono.
Popraw je a następnie wyślij ponownie.

Gdzie mieści się siedziba firmy Star?

ul. Nowa 8; 63-400 Ostrów Wielkopolski

Godziny otwarcia:

Pn-Pt 9:00 - 17:00

Sobota 9:00 - 13:00

Siedziba Star w Ostrowie Wielkopolskim

Zapisz się do darmowego newslettera i bądź na bieżąco z informacjami o najnowszych szkoleniach.