Szkolenie na nalewaki NO TDT 2020

Ostrów Wielkopolski - 08.07.2020r.

8 lipca, 2020

609 PLN przy zapisie do 01.07.2020

Szkolenie na nalewaki NO TDT na uzyskanie uprawnień Transportowego Dozoru Technicznego, które są potrzebne wszystkim pracownikom zatrudnionym do obsługi napełniania i opróżniania zbiorników cystern w transporcie drogowym oraz kolejowym. Uprawnienia te przyznawane są na 5 lat.

Celem szkolenia na nalewaki NO TDT jest uzyskanie niezbędnej wiedzy dotyczącej regulacji prawnych oraz praktyki związanej z prawidłową obsługą urządzeń do napełniania i opróżniania zbiorników z materiałami niebezpiecznymi.

Wymagania wobec uczestników

wiek
Ukończony 18 rok życia
wyksztalcenie
Wykształcenie min. zawodowe
informacje o szkoleniu

Informacje o szkoleniu na nalewaki NO TDT

Zapewniamy możliwość uzyskania uprawnień na wiele typów klas materiałów niebezpiecznych, w tym: różne typy zbiorników oraz paliw (ciekłe i gazowe).

Szkolenie na nalewaki NO TDT składa się z zagadnień praktycznych oraz teoretycznych. Całość kursu zakończona jest egzaminem przed komisją Transportowego Dozoru Technicznego a uzyskane uprawnienia są bezterminowe.

Część teoretyczna

• informacje o substancjach transportowanych w cysternach,
  • opisywanie i oznaczanie cystern,
  • omówienie fizycznych oraz chemicznych właściwości substancji niebezpiecznych,
  • zasady BHP oraz przepisy przeciwpożarowe,
  • informacje o paliwach,
  • budowa zbiornika transportowego oraz osprzęt zbiorników,
  • zasady dozoru technicznego.

Część praktyczna

Osobiste przeprowadzenie przez kursanta procesu obsługi nalewaków NO TDT.

Egzamin

Po zakończonym szkoleniu na nalewaki NO TDT przychodzi czas na egzamin państwowy przed komisją Transportowego Dozoru Technicznego.

Podobnie jak szkolenie, egzamin składa się z części praktycznej oraz teoretycznej. Pozytywne zaliczenie egzaminu skutkuje otrzymaniem zaświadczenia, które potwierdza uzyskane bezterminowe uprawnienia na nalewaki NO TDT.

Najbliższe terminy szkoleń

Zapis możliwy jest najpóźniej 2 dni przed danym terminem.

Niższa cena obowiązuje w przypadku zapisu na minimum tydzień przed terminem szkolenia.

Jeśli żaden z poniższych terminów Ci nie odpowiada, zapytaj nas o inne terminy.

08.07.2020r.

29.07.2020r.

609 PLN do 22.07.2020
689 PLN po 22.07.2020

Szkolenie zwolnione z VAT. Cena za 1 os. W przypadku niewystarczającej liczby uczestników, termin danego kursu może zostać odwołany. O takim fakcie będziemy informować uczestników indywidualnie.

8 lipca, 2020

609 PLN przy zapisie do 01.07.2020