O firmie

Kim jesteśmy

Jesteśmy prywatną polską spółką specjalizującą się w świadczeniu usług szkoleniowych dla firm oraz osób indywidualnych. Współpracując z klientami na partnerskich zasadach, poprzez odpowiedzialność i zaangażowanie dostarczamy specjalistyczne szkolenia. Wykorzystując sprawdzone rozwiązania oraz bazując na aktualnych trendach stawiamy na rozwój inwestując w wiedzę.

Wybierz szkolenie dla siebie

Nasze szkolenia

Akredytacje

Posiadamy wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych o numerze:

2.30/00236/2017

Jak działamy

Szkolenia prowadzone są przez specjalistów posiadających wieloletnie doświadczenie praktyczne. Każdy kurs jest profesjonalnie przygotowany i opiera się na przekazaniu wiedzy i praktycznych umiejętności.

Trenerzy praktycy

Potwierdzeniem wysokiej jakości oferowanych szkoleń są nasi trenerzy, od lat praktykujący w wykładanych przez siebie dziedzinach, którzy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje.

Szkolimy w całej Polsce

Nasza oferta obejmuje szkolenia otwarte dostępne dla wszystkich zainteresowanych oraz szkolenia zamknięte dla firm, gdzie zapewniamy sprzęt i zaplecze merytoryczne szkolenia.

Certyfikacja

Osoby które zdadzą egzamin po szkoleniu, otrzymują certyfikat potwierdzający nowo nabytą wiedzę, z widocznym numerem wpisu do Rejestru Instytycji Szkoleniowych naszej firmy.

Lokalizacje szkoleń

Ostrów Wielkopolski

ul. Radłowska 40; (63-400)
+48 694 705 447
ostrownull@star.edu.pl

Wrocław

ul. Chełmońskiego 12; (51-630)
+48 695 457 352
wroclawnull@star.edu.pl

a także:

Poznań
Warszawa
Łódź
mapa polski

W przypadku pytań

Skontaktuj się z nami