Kim jesteśmy

Jesteśmy prywatną polską spółką specjalizującą się w świadczeniu usług szkoleniowych dla firm oraz osób indywidualnych. Współpracując z klientami na partnerskich zasadach, poprzez odpowiedzialność i zaangażowanie dostarczamy specjalistyczne szkolenia. Wykorzystując sprawdzone rozwiązania oraz bazując na aktualnych trendach stawiamy na rozwój inwestując w wiedzę.

Wybierz szkolenie dla siebie

Nasze szkolenia

co nas wyróżnia

iso
kuratorium
ris
parp
orly
Z sukcesem udało nam się wdrożyć standard ISO 9001 systemu zarządzania organizacji świadczących usługi szkoleniowe. Dzięki temu spełniamy wszelkie wymagania stawiane profesjonalnej firmie szkoleniowej.
Otrzymaliśmy akredytację Kuratorium Oświaty, która gwarantuje wysoki poziom naszych kompetencji oraz spełnienie wymagań dotyczących wysokiej jakości szkoleń.
Posiadamy wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych, dzięki któremu osoby bezrobotne i poszukujące pracy, mogą ubiegać się o finansowanie szkolenia ze środków publicznych, takich jak np. Fundusz Pracy, PFRON, fundusze pomocowe Unii Europejskiej.
Posiadamy wpis w Bazie Usług Rozwojowych, dzięki czemu udział w naszych szkoleniach może zostać dofinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego (EFS).
Otrzymaliśmy pierwsze miejsce w plebiscycie Orły Kształcenia 2019, jako firma wyznaczająca kierunek, stawiająca na rozwój i podnoszenie swoich kwalifikacji, dzięki czemu możemy sprostać wymaganiom naszych Klientów.

Jak działamy

Szkolenia prowadzone są przez specjalistów posiadających wieloletnie doświadczenie praktyczne. Każdy kurs jest profesjonalnie przygotowany i opiera się na przekazaniu wiedzy i praktycznych umiejętności.

Trenerzy praktycy

Potwierdzeniem wysokiej jakości oferowanych szkoleń są nasi trenerzy, od lat praktykujący w wykładanych przez siebie dziedzinach, którzy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje.

Szkolimy w całej Polsce

Nasza oferta obejmuje szkolenia otwarte dostępne dla wszystkich zainteresowanych oraz szkolenia zamknięte dla firm, gdzie zapewniamy sprzęt i zaplecze merytoryczne szkolenia.

Certyfikacja

Osoby które zdadzą egzamin po szkoleniu, otrzymują certyfikat potwierdzający nowo nabytą wiedzę, z widocznym numerem wpisu do Rejestru Instytycji Szkoleniowych naszej firmy.

Lokalizacje szkoleń

Ostrów Wielkopolski

ul. Nowa 8; (63-400)
+48 694 705 447
+48 695 457 352
biuronull@star.edu.pl

Wrocław
Poznań
Warszawa
Łódź
Kraków
Katowice
Gorzów Wielkopolski
Gdańsk

mapa polski

W przypadku pytań

Skontaktuj się z nami

Zapisz się do darmowego newslettera i bądź na bieżąco z informacjami o najnowszych szkoleniach.