Kategoria:

Kursy Excel 2020

3 szkolenia

Szkolenia z obsługi arkusza kalkulacyjnego Microsoft Excel na różnym poziomie zaawansowania. Zacznij od tego, który najtrafniej spełnia Twoje oczekiwania pod względem omawianych umiejętności.

kurs excel

Czego możesz spodziewać się na szkoleniu?

Realizujemy je w oparciu o metody dostosowane do indywidualnych potrzeb uczestników. Najczęstszymi metodami wykorzystywanymi przez trenerów w trakcie prowadzenia kursów są:

  • mini-wykład,
  • praca warsztatowa z komputerem,
  • ćwiczenia i case study,

Po ukończonym kursie otrzymasz od nas certyfikat potwierdzający zdobyte kwalifikacje, na którym znajduje się również program szkolenia.

Lokalizacje szkoleń

Ostrów Wielkopolski
ul. Radłowska 40; (63-400)
+48 694 705 447
+48 695 457 352
biuronull@star.edu.pl
Wrocław
Poznań
Warszawa
Łódź
Kraków
Katowice
Gorzów Wielkopolski
Gdańsk
mapa polski

Co nas wyróżnia

ris
kuratorium
orly
Posiadamy wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych, dzięki któremu osoby bezrobotne i poszukujące pracy, mogą ubiegać się o finansowanie szkolenia ze środków publicznych, takich jak np. Fundusz Pracy, PFRON, fundusze pomocowe Unii Europejskiej.
Otrzymaliśmy akredytację Kuratorium Oświaty, która gwarantuje wysoki poziom naszych kompetencji oraz spełnienie wymagań dotyczących wysokiej jakości szkoleń.
Zostaliśmy nagrodzeni w plebiscycie Orły Kształcenia 2018, jako firma wyznaczająca kierunek, stawiająca na rozwój i podnoszenie swoich kwalifikacji, dzięki czemu możemy sprostać wymaganiom naszych Klientów.