05 Sty, 2022 · 2 min czytania
thumbnail
Ile po 1 stycznia 2022 roku kosztować będzie egzamin na prawo jazdy?
05 Sty, 2022 · 3 min czytania
thumbnail
Czy jeśli przewożę zwierzęta na użytek własny muszę posiadać licencje na przewóz zwierząt? Jak daleko mogę przewieźć zwierzęta na użytek własny?
05 Sty, 2022 · 5 min czytania
thumbnail
Z tego artykułu dowiesz się kim jest doradca ADR (DGSA) oraz poznasz drogę jaką trzeba przejść aby uzyskać uprawnienia doradcy. Dowiesz się także jak zapisać się na egzamin na doradcę ADR.
05 Sty, 2022 · 3 min czytania
thumbnail
Dowiedz się jak przebiega egzamin na doradcę ADR, jakie warunki trzeba spełnić aby do niego przystąpić oraz jak wyglądają pytania egzaminacyjne.
thumbnail
Sprawdź jakich zarobków możesz spodziewać się na stanowisku doradcy ADR, jakie czynniki wpływają na wysokość stawek oraz jak wyglądają zarobki w zależności od wielkości firmy.
thumbnail
Zasady przewozu zwierząt 2022. Dowiedz się jakie potrzebujesz dokumenty oraz czy zwierzę musi być zaszczepione?
05 Sty, 2022 · 2 min czytania
thumbnail
Czy ubój zwierząt w Polsce jest humanitarny? Jakie są typy uboju zwierząt? Jak poprawnie przeprowadzać ogłuszanie?
thumbnail
Kto może użyczyć Certyfikat Kompetencji Zawodowych? Jakie są wady i zalety korzystania z użyczonego Certyfikatu?
05 Sty, 2022 · 8 min czytania
thumbnail
Zakres materiału obowiązujący na egzaminie na certyfikat kompetencji zawodowych przewoźnika.
05 Sty, 2022 · 12 min czytania
thumbnail
Pytania egzaminacyjne (z odpowiedziami) na certyfikat kompetencji zawodowych, które możesz spotkać w 2022 roku.