07 Gru, 2022 · 5 min czytania
thumbnail
Uzyskanie uprawnień na podesty ruchome jest możliwe po zdaniu egzaminu, do którego przygotowuje kurs. Dowiedz się ile kosztuje takie szkolenie.
06 Gru, 2022 · 4 min czytania
thumbnail
Obowiązek wyznaczenia doradcy DGSA dotyczy każdej firmy, która zajmuje się transportem ADR. Sprawdź jakie są zadania oraz obowiązki takiego doradcy.
06 Gru, 2022 · 5 min czytania
thumbnail
Sprawdź czym są f-gazy oraz do czego się je wykorzystuje. Dowiedz się również jak wygląda kurs oraz kto może się na niego zapisać.
06 Gru, 2022 · 2 min czytania
thumbnail
Jak wygląda kurs na suwnicę, jak długo trwa oraz jaka jest jego cena? Dowiedz się jakie uprawnienia zdobędziesz po ukończonym kursie.
06 Gru, 2022 · 3 min czytania
thumbnail
Sprawdź jak wygląda oraz czym jest kurs na nalewaki NO TDT. Dowiedz się m.in. ile kosztuje takie szkolenie oraz jak wygląda egzamin po jego ukończeniu.
06 Gru, 2022 · 5 min czytania
thumbnail
Dowiedz się jak wygląda oraz przebiega egzamin na wózki widłowe przeprowadzany przez Urząd Dozoru Technicznego. Sprawdź również, czy kwalifikacje na wózki wydane przez UDT są ważne za granicą.
05 Gru, 2022 · 11 min czytania
thumbnail
Co to jest system e-Toll oraz jakich pojazdów dotyczy? Dowiedz się więcej na temat obsługi nowego elektronicznego systemu poboru opłat.
05 Gru, 2022 · 10 min czytania
thumbnail
Dowiedz się jak przebiega kontrola ITD w przedsiębiorstwie. Sprawdź rodzaje kar przewidzianych w przypadku wykrycia naruszeń.
05 Gru, 2022 · 6 min czytania
thumbnail
Sprawdź jak zabezpieczyć ładunek tak, aby w czasie nagłego hamowania jego położenie nie ulegało zmianie.
05 Gru, 2022 · 3 min czytania
thumbnail
Transport HDS cieszy się ogromną popularnością. Posiada on wiele zalet, dlatego wykorzystywany jest w wielu branżach.