15 Paź, 2021 · 2 min czytania
thumbnail
Sprawdź jakich zarobków możesz spodziewać się na stanowisku spedytora oraz jakie czynniki mogą wpływać na wysokość Twoich potencjalnych zarobków.
15 Paź, 2021 · 2 min czytania
thumbnail
W tym artykule wyjaśniamy jaka jest rola spedytora, czym się zajmuje i dlaczego jego funkcja w powodzeniu danego przedsięwzięcia transportowego jest tak istotna.
15 Paź, 2021 · 4 min czytania
thumbnail
Każdego, kogo pociąga logistyka, uwielbia kontakt z ludźmi, a praca pod presją czasu i łatwość w organizowaniu sobie zadań nie stanowi absolutnie żadnej przeszkody, idealnie wpasowuje się w zawód spedytora.
11 Paź, 2021 · 7 min czytania
thumbnail
Sprawdź odpowiedzi do najczęstszych pytań z tematyki czasu pracy kierowcy. Co wlicza się w czas pracy kierowcy? Jakie organy mają prawo do kontroli? Co zrobić gdy stracimy kartę kierowcy?
06 Paź, 2021 · 1 min czytania
thumbnail
Odbioru dokumentu dokonujemy w Wydziale Komunikacji danego Starostwa Powiatowego lub Urzędu Miasta.
06 Paź, 2021 · 1 min czytania
thumbnail
Zanim rozpoczniesz kurs nauki jazdy musisz uzyskać Profil Kandydata na Kierowcę.
06 Paź, 2021 · 3 min czytania
thumbnail
4 rzeczy które musisz wiedzieć aby zdać teoretyczny egzamin na prawo jazdy.
06 Paź, 2021 · 3 min czytania
thumbnail
Kiedy wymaga się ukończenia szkolenia podstawowego a kiedy dodatkowego?
06 Paź, 2021 · 4 min czytania
thumbnail
Typowe zadania egzaminacyjne na placu manewrowym dla kategorii B.
06 Paź, 2021 · 2 min czytania
thumbnail
Czego możesz się spodziewać na egzaminie dla kategorii B w ruchu miejskim?