30 Maj, 2021 · 5 min czytania
thumbnail
Poznaj zasady dziennego i tygodniowego czasu pracy kierowcy. Jakich przerw i odpoczynków powinien pilnować kierowca zawodowy?
30 Maj, 2021 · 7 min czytania
thumbnail
Sprawdź odpowiedzi do najczęstszych pytań z tematyki czasu pracy kierowcy. Co wlicza się w czas pracy kierowcy? Jakie organy mają prawo do kontroli? Co zrobić gdy stracimy kartę kierowcy?
22 Lut, 2021 · 12 min czytania
thumbnail
Pytania egzaminacyjne (z odpowiedziami) na certyfikat kompetencji zawodowych, które możesz spotkać w 2021 roku.
thumbnail
Certyfikat kompetencji zawodowych nie zawsze jest potrzebny.
22 Lut, 2021 · 8 min czytania
thumbnail
Zakres materiału obowiązujący na egzaminie na certyfikat kompetencji zawodowych przewoźnika.
thumbnail
Aby otrzymać licencje na transport krajowy lub międzynarodowy należy spełniać odpowiednie warunki.
thumbnail
Co musisz zrobić aby ubiegać się o licencje na transport krajowy? Ile to kosztuje?
thumbnail
Co musisz zrobić aby ubiegać się o licencje na transport międzynarodowy? Ile to kosztuje?
22 Lut, 2021 · 4 min czytania
thumbnail
Kto może użyczyć Certyfikat Kompetencji Zawodowych? Jakie są wady i zalety korzystania z użyczonego Certyfikatu?
09 Wrz, 2020 · 2 min czytania
thumbnail
Czy ubój zwierząt w Polsce jest humanitarny? Jakie są typy uboju zwierząt? Jak poprawnie przeprowadzać ogłuszanie?