Szkolenie okresowe BHP dla kadry zarządzającej 2022

Szkolenie okresowe BHP dla kadry zarządzającej ma na celu odświeżyć i uzupełnić wiedzę teoretyczną oraz umiejętności z zakresu bezpiecznej i higienicznej pracy.

Online (przez internet)

Szkolenie okresowe BHP dla kadry zarządzającej

Jaki jest cel szkolenia BHP dla kadry zarządzającej?

W czasie kursu uczestnicy odświeżą i uzupełnią wiedzę teoretyczną i umiejętności z zakresu rozpoznawania zagrożeń i oceny ryzyka jak również w jaki sposób kształtować bezpieczne i higieniczne warunki pracy i chronić pracowników przed zagrożeniami związanymi z wykonywaniem pracy.

Jak wygląda szkolenie okresowe BHP dla kadry zarządzającej?

Kurs odbywa się w formie wykładu w czasie którego osoby odbywające szkolenie mają uzyskać, zaktualizować lub uzupełnić wiedzę i umiejętności dotyczące wykonywania pracy i zachowania się w miejscu pracy zgodnie z podstawowymi przepisami i zasadami BHP.

Do realizacji szkolenia wykorzystywane będą wielorakie środki dydaktyczne jak np. filmy, prezentacje ale również omówione zostaną środki do udzielania pierwszej pomocy oraz obsługa podręcznego sprzętu przeciwpożarowego.

Dla kogo przeznaczone jest to szkolenie okresowe BHP?

Kurs skierowany jest dla:

• pracodawców,
  • osób zajmujących stanowiska kierownicze,
  • osób kierujących przedsiębiorstwami państwowymi,
  • osób kierujących urzędami,
  • osób kierujących spółdzielni,
  • osób kierujących prywatnymi działalnościami,
  • osób zajmujących stanowiska kierownicze.

Jak długo ważne jest szkolenie BHP dla kadry zarządzającej?

Niniejsze szkolenie ma ważność przez 5 lat, natomiast pierwsze szkolenie okresowe należy odbyć nie później niż 6 miesięcy po rozpoczęciu pracy na danym stanowisku.

Ile kosztuje kurs okresowy BHP dla kadry zarządzającej?

Oferujemy szkolenie okresowe BHP dla kadry zarządzającej w cenie ok. 125 PLN/za osobę.

Koszt szkolenia może się zmienić w zależności od wielkości grupy!

Ile trwa szkolenie BHP dla kadry zarządzającej?

Szkolenie okresowe BHP dla kadry zarządzającej łącznie trwa 2 dni.

Skorzystaj ze szkolenia w wersji online 2022

Jeśli szkolenie online kojarzy Ci się z suchym wykładem

- mamy dla Ciebie coś, co zaspokoi potrzebę zdobywania nowej wiedzy oraz zmieni Twoją opinię o szkoleniach online

Co oznacza kurs online?

• pracę z trenerem NA ŻYWO, dołączasz do pokoju i widzisz zarówno prelegenta jak i udostępniony przez niego ekran,
  • tak samo jak na szkoleniu stacjonarnym, w każdym momencie, możesz poprosić o doprecyzowanie lub wyjaśnienie niezrozumiałego dla Ciebie zagadnienia,
  • sprawny przebieg poprzez ograniczoną liczbę uczestników szkolenia.
  • w przypadku niejasności, prowadzący rozrysuje najważniejsze kwestie na interaktywnej tablicy, podobnie jak na szkoleniu stacjonarnym,
kurs szkolenie
grupa
Pracujemy w grupach ograniczonych liczbowo
1-1
Szkolenie online ma dokładnie taki sam przebieg i program, jak szkolenie stacjonarne
Certyfikat o ukończeniu szkolenia otrzymasz w formie elektronicznej

Gwarancja satysfakcji

Jeśli masz pytania lub wątpliwości dotyczące szkolenia online, pozostajemy do Twojej dyspozycji

Program szkolenia BHP

01BHP i prawo międzynarodowe

Główne założenia i wybrane przepisy BHP wraz z omówieniem praw międzynarodowych takich jak dyrektywy unijne i konwencje MOP.

02Odpowiedzialność

Odpowiedzialność za niedostosowanie się do przepisów i zasad BHP lub błędną ich interpretację. Skutki ekonomiczne niewłaściwych warunków pracy.

03Prowadzenie szkolenia BHP

Sposoby prowadzenia szkolenia z zakresu BHP z uwzględnieniem metod prowadzenia instruktażu stanowiskowego oraz kształtowanie bezpiecznych nawyków pracowników.

04Zagrożenia w pracy

Zagrożenia i niebezpieczeństwa w miejscu pracy – zapobieganie i ocena ryzyka zawodowego. Omówienie charakterystycznych wypadków, ich przyczyn i profilaktyki.

05Bezpieczne stanowisko pracy

Kształtowanie bezpiecznego stanowiska pracy z uwzględnieniem zasad ergonomii oraz reguł bezpieczeństwa i higieny pracy.

06Ochrona Ppoż.

Podstawowe zasady ochrony przeciwpożarowej wraz zagrożeniami i postępowaniem w razie pożaru. Omówienie problemów ochrony środowiska naturalnego.

Egzamin i zaświadczenie BHP dla kadry zarządzającej

Egzamin BHP dla kadry zarządzającej

Po ukończeniu kursu przeprowadzany jest egzamin w formie testu. Egzamin zostanie przeprowadzony na podstawie poruszanych na szkoleniu zagadnień.

Zaświadczenie BHP dla kadry zarządzającej

Organizator szkolenia na podstawie przeprowadzonego egzaminu wydaje zaświadczenie zgodne ze wzorem podanym w Rozporządzeniu Ministra Gospodarki i Polityki Społecznej w sprawie szkolenia BHP (Dz.U. 2004 nr 180, poz. 1860 z póź. zm.).

Zaświadczenie posiada swój unikalny numer oraz ramowy program szkolenia.

Online (przez internet)