Szkolenie BHP z zakresu bezpieczeństwa chemicznego 2019

Oferujemy specjalistyczne szkolenie z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy skierowane głównie do pracowników firm chemicznych i farmaceutycznych w szczególności pracowników laboratoryjnych.

Założeniem szkolenia jest poznanie podstawowych niebezpieczeństw i ryzyka występującego w czasie pracy w przedsiębiorstwie zajmujących się wytwarzaniem i przetwórstwem substancji chemicznych, farmaceutycznych, paliwowych itp. Zajęcia prowadzone będą przez doświadczonego specjalistę BHP z dziedziny chemii.

Program szkolenia jest dostosowywany do branży i procesów produkcji występujących u klienta.

Na kursie omówione zostaną w szczególności:

• Zapisy prawne – m. in. ustawa o substancjach chemicznych i ich mieszaninach
  • Substancje chemiczne – ryzyko i niebezpieczeństwo dla pracowników
  • Analiza znaczenia karty charakterystyk jak i wykorzystanie informacji w nich zawartych.

Organizacja szkolenia

Kurs odbywa się w formie wykładu w czasie którego osoby odbywające szkolenie mają uzyskać, zaktualizować lub uzupełnić wiedzę i umiejętności dotyczących wykonywania pracy i zachowania się w miejscu pracy zgodnie z podstawowymi przepisami i zasadami BHP. Do realizacji szkolenia wykorzystywane będą wielorakie środki dydaktyczne jak np. filmy, prezentacje ale również omówione zostaną środki do udzielania pierwszej pomocy oraz obsługa podręcznego sprzętu przeciwpożarowego.

Cena szkolenia
Cena brutto
Szkolenie zwolnione z VAT. Cena za 1 os.
Czas trwania: 2d
Najbliższe szkolenie
Szkolenie na zamówienie

Zostaliśmy nagrodzeni w plebiscycie Orły Kształcenia 2018, jako firma wyznaczająca kierunek, stawiająca na rozwój i podnoszenie swoich kwalifikacji, dzięki czemu możemy sprostać wymaganiom naszych Klientów.