Kurs nauki jazdy kat. B 2020

Do indywidualnego uzgodnienia

Jak d艂ugo?

30h

Mo偶liwo艣膰 podstawienia samochodu z kursu na egzamin zar贸wno w WORD Kalisz oraz WORD Milicz

Prawo jazdy kategorii B
uprawnia do kierowania nast臋puj膮cymi pojazdami:

auto
Pojazdem o dmc* nie przekraczaj膮cym 3,5t., z wy艂膮czeniem autobus贸w oraz niekt贸rych motocykli.
auto z przyczepa
Pojazdem o dmc nie przekraczaj膮cym 3,5t. wraz z przyczep膮 lekk膮, a tak偶e przyczep膮 inn膮 ni偶 lekka, o ile 艂膮czna dmc zespo艂u pojazd贸w nie przekracza 3,5t.
motocykl
Pojazdami okre艣lonymi dla prawa jazdy kategorii A1 w przypadku posiadania prawa jazdy kat. B co najmniej 3 lata.

*Dopuszczalnej masie calkowitej.

Rozpocz臋cie kursu w 3 krokach

Odpowiedni wiek
Kurs na prawo jazdy kat. B mo偶esz rozpocza膰 najwcze艣niej 3 miesi膮ce przed uko艅czeniem 18 roku 偶ycia*.
Wymagane dokumenty
Uzyskaj Profil Kandydata na Kierowc臋 (PKK). Informacje na temat profilu znajdziesz tutaj.
Rozpocz臋cie kursu
Z uzyskanym profilem zg艂o艣 si臋 do nas, gdzie rozpoczniesz kurs po kt贸rym otrzymasz prawo jazdy!

*Od osoby kt贸ra nie uko艅czy艂a jeszcze 18 roku 偶ycia, wymagana jest pisemna zgoda rodzica lub opiekuna.

Egzamin na samochodzie z kursu

Umo偶liwiamy naszym kursantom podej艣cie do egzaminu pa艅stwowego przy u偶yciu naszego samochodu, tego samego na kt贸rym wcze艣niej kursant uczy艂 si臋 je藕dzi膰.

Dzi臋ki takiemu rozwi膮zaniu zar贸wno w ruchu miejskim jak i na placu manewrowym, m艂ody kierowca czuje si臋 pewniej, poniewa偶 jest ju偶 przyzwyczajony do danego pojazdu. W ka偶dym samochodzie sprz臋g艂o pracuje inaczej a samoch贸d r贸偶nie reaguje na wci艣ni臋cie peda艂u hamulca. Ostatecznie podczas egzaminu kursant mniej si臋 stresuje i tym samym zwi臋kszaj膮 si臋 szanse na zdanie egzaminu.

Egzamin pa艅twowy na prawo jazdy kategorii B obejmuje cz臋艣膰 teoretyczn膮 oraz praktyczn膮 w mie艣cie i na placu manewrowym.

Pytania dotycz膮ce kursu

Je艣li masz jakiekolwiek pytania lub w膮tpliwo艣ci dotycz膮ce kursu, napisz do nas, odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.
pozosta艂o 600 znak贸w

Liczba uczestnik贸w ograniczona
data

Kiedy?

Do indywidualnego uzgodnienia

Jak d艂ugo?

30h

Zapisujesz si臋 na:

W formularzu znajduj膮 si臋 b艂臋dy zaznaczone na czerwono.
Popraw je a nast臋pnie wy艣lij ponownie.

Lokalizacje szkole艅

Ostr贸w Wielkopolski
ul. Rad艂owska 40; (63-400)
Wroc艂aw
Pozna艅
艁贸d藕
Krak贸w
Gorz贸w Wielkopolski
Gda艅sk

co nas wyr贸偶nia

Z sukcesem uda艂o nam si臋 wdro偶y膰 standard ISO 9001 systemu zarz膮dzania organizacji 艣wiadcz膮cych us艂ugi szkoleniowe. Dzi臋ki temu spe艂niamy wszelkie wymagania stawiane profesjonalnej firmie szkoleniowej.
Otrzymali艣my akredytacj臋 Kuratorium O艣wiaty, kt贸ra gwarantuje wysoki poziom naszych kompetencji oraz spe艂nienie wymaga艅 dotycz膮cych wysokiej jako艣ci szkole艅.
Posiadamy wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych, dzi臋ki kt贸remu osoby bezrobotne i poszukuj膮ce pracy, mog膮 ubiega膰 si臋 o finansowanie szkolenia ze 艣rodk贸w publicznych, takich jak np. Fundusz Pracy, PFRON, fundusze pomocowe Unii Europejskiej.
Posiadamy wpis w Bazie Us艂ug Rozwojowych, dzi臋ki czemu udzia艂 w naszych szkoleniach mo偶e zosta膰 dofinansowany z Europejskiego Funduszu Spo艂ecznego (EFS).
Otrzymali艣my pierwsze miejsce w plebiscycie Or艂y Kszta艂cenia 2019, jako firma wyznaczaj膮ca kierunek, stawiaj膮ca na rozw贸j i podnoszenie swoich kwalifikacji, dzi臋ki czemu mo偶emy sprosta膰 wymaganiom naszych Klient贸w.

Zapisz si臋 do darmowego newslettera i b膮d藕 na bie偶膮co z informacjami o najnowszych szkoleniach.