Kurs nauki jazdy kat. AM 2020

Do indywidualnego uzgodnienia

Jak d艂ugo?

7h

Kurs na prawo jazdy kategorii AM ma na celu przygotowanie do egzaminu umo偶liwiaj膮cego kierowanie popularnymi skuterami o pojemno艣ci silnika nie wi臋kszej ni偶 50cm3 oraz lekkimi quadami.

Prawo jazdy kategorii AM
wymagania i uprawnienia:

skuter
Kurs prawa jazdy kat. AM uprawnia do kierowania pojazdem* wyposa偶onym w silnik spalinowy o pojemno艣ci max. 50cm3 lub w silnik elektryczny o mocy max. 4 kW.
wiek
Aby rozpocz膮膰 kurs prawa jazdy kat. AM wymagane jest uko艅czenie minimum 14 roku 偶ycia.
quad
Prawo jazdy kat. AM uprawnia r贸wnie偶 do kierowania czteroko艂owcem* lekkim, kt贸rego masa w艂asna nie przekracza 350 kg.

*kt贸rego konstrukcja ogranicza pr臋dko艣膰 jazdy do 45 km/h.

Rozpocz臋cie kursu w 3 krokach

Odpowiedni wiek
Kurs na prawo jazdy kat. AM mo偶esz rozpocza膰 najwcze艣niej 3 miesi膮ce przed uko艅czeniem 14 roku 偶ycia*.
Wymagane dokumenty
Uzyskaj Profil Kandydata na Kierowc臋 (PKK). Informacje na temat profilu znajdziesz tutaj.
Rozpocz臋cie kursu
Z uzyskanym profilem zg艂o艣 si臋 do nas, gdzie rozpoczniesz kurs po kt贸rym otrzymasz prawo jazdy!

*W przypadku braku uko艅czonego 18 roku 偶ycia, wymagana jest pisemna zgoda rodzica lub opiekuna.

Egzamin na prawo jazdy kat. AM

Po zako艅czonym kursie na prawo jazdy kat. AM przychodzi czas na egzamin w pa艅stwowym o艣rodku egzaminacyjnym (WORD). Na placu manewrowym, kursant wykonuje zadania wskazane mu przez egzaminatora, np. sprawdzenie stanu technicznego pojazdu, ruszanie na wzniesieniu czy wykonanie slalom贸w - wolnego lub szybkiego.

W ruchu miejskim, kursant sprawdzany jest pod k膮tem zachowania pomi臋dzy innymi uczestnikami ruchu. Oceniane jest wykonywanie manewr贸w - np. zmiana pasa ruchu, zawracanie na skrzy偶owaniu, omijanie itp. Przyk艂adowe b艂臋dy pope艂niane podczas egzaminu mo偶na znale藕膰 tutaj.

Pytania dotycz膮ce kursu

Je艣li masz jakiekolwiek pytania lub w膮tpliwo艣ci dotycz膮ce kursu, napisz do nas, odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.
pozosta艂o 600 znak贸w

Liczba uczestnik贸w ograniczona
data

Kiedy?

Do indywidualnego uzgodnienia

Jak d艂ugo?

7h

Zapisujesz si臋 na:

W formularzu znajduj膮 si臋 b艂臋dy zaznaczone na czerwono.
Popraw je a nast臋pnie wy艣lij ponownie.

Lokalizacje szkole艅

Ostr贸w Wielkopolski
ul. Rad艂owska 40; (63-400)
Wroc艂aw
Pozna艅
艁贸d藕
Krak贸w
Gorz贸w Wielkopolski
Gda艅sk

co nas wyr贸偶nia

Z sukcesem uda艂o nam si臋 wdro偶y膰 standard ISO 9001 systemu zarz膮dzania organizacji 艣wiadcz膮cych us艂ugi szkoleniowe. Dzi臋ki temu spe艂niamy wszelkie wymagania stawiane profesjonalnej firmie szkoleniowej.
Otrzymali艣my akredytacj臋 Kuratorium O艣wiaty, kt贸ra gwarantuje wysoki poziom naszych kompetencji oraz spe艂nienie wymaga艅 dotycz膮cych wysokiej jako艣ci szkole艅.
Posiadamy wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych, dzi臋ki kt贸remu osoby bezrobotne i poszukuj膮ce pracy, mog膮 ubiega膰 si臋 o finansowanie szkolenia ze 艣rodk贸w publicznych, takich jak np. Fundusz Pracy, PFRON, fundusze pomocowe Unii Europejskiej.
Posiadamy wpis w Bazie Us艂ug Rozwojowych, dzi臋ki czemu udzia艂 w naszych szkoleniach mo偶e zosta膰 dofinansowany z Europejskiego Funduszu Spo艂ecznego (EFS).
Otrzymali艣my pierwsze miejsce w plebiscycie Or艂y Kszta艂cenia 2019, jako firma wyznaczaj膮ca kierunek, stawiaj膮ca na rozw贸j i podnoszenie swoich kwalifikacji, dzi臋ki czemu mo偶emy sprosta膰 wymaganiom naszych Klient贸w.

Zapisz si臋 do darmowego newslettera i b膮d藕 na bie偶膮co z informacjami o najnowszych szkoleniach.