Kurs nauki jazdy kat. A2 2020

Do indywidualnego uzgodnienia

Jak d艂ugo?

20h

Kurs ten ma na celu przygotowanie do egzaminu pa艅stwowego na prawo jazdy kategorii A2. Kategoria ta uprawnia do kierowania motocyklami o 艣redniej mocy, np. Hond膮 CBR500R.

Prawo jazdy kategorii A2
wymagania i uprawnienia:

motor
Kurs prawa jazdy kat. A2 uprawnia do kierowania motocyklami o mocy do 35kW*.
wiek
Aby rozpocza膰 kurs prawa jazdy kat. A2 wymagane jest uko艅czenie 18 lat.
skuter
Prawo jazdy kat. A2 umo偶liwia r贸wnie偶 kierowanie pojazdami okre艣lonymi dla prawa jazdy kategorii AM oraz A1.

*a tak偶e stosunku mocy do masy w艂asnej nieprzekraczaj膮cym 0,2 kW/kg

Rozpocz臋cie kursu w 3 krokach

Odpowiedni wiek
Kurs na prawo jazdy kat. A2 mo偶esz rozpocza膰 najwcze艣niej 3 miesi膮ce przed uko艅czeniem 18 roku 偶ycia*.
Wymagane dokumenty
Uzyskaj Profil Kandydata na Kierowc臋 (PKK). Informacje na temat profilu znajdziesz tutaj.
Rozpocz臋cie kursu
Z uzyskanym profilem zg艂o艣 si臋 do nas, gdzie rozpoczniesz kurs po kt贸rym otrzymasz prawo jazdy!

*W przypadku braku uko艅czonego 18 roku 偶ycia, wymagana jest pisemna zgoda rodzica lub opiekuna.

Egzamin na prawo jazdy kat. A2

Po uko艅czeniu kursu prawa jazdy kategorii A2 przychodzi czas na egzamin pa艅stwowy w WORD. Osoba egzaminuj膮ca wyznacza do wykonania zadania odbywaj膮ce si臋 w ruchu miejskim oraz na placu manewrowym. W ruchu miejskim uwaga zwracana jest m.in. na wykonywaniu manewr贸w zmiany pasa ruchu b膮d藕 wymijania.

W przypadku placu manewrowego, przyk艂adowym zadaniem do wykoniana mo偶e by膰 slalom szybki, polegaj膮cy na 2-krotnym przeje藕dzie pomi臋dzy 5 pacho艂kami. Ocena egzaminatora zale偶y od szybko艣ci poruszania si臋 oraz niepotr膮ceniu pacho艂k贸w.

Pytania dotycz膮ce kursu

Je艣li masz jakiekolwiek pytania lub w膮tpliwo艣ci dotycz膮ce kursu, napisz do nas, odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.
pozosta艂o 600 znak贸w

Liczba uczestnik贸w ograniczona
data

Kiedy?

Do indywidualnego uzgodnienia

Jak d艂ugo?

20h

Zapisujesz si臋 na:

W formularzu znajduj膮 si臋 b艂臋dy zaznaczone na czerwono.
Popraw je a nast臋pnie wy艣lij ponownie.

Lokalizacje szkole艅

Ostr贸w Wielkopolski
ul. Rad艂owska 40; (63-400)
Wroc艂aw
Pozna艅
艁贸d藕
Krak贸w
Gorz贸w Wielkopolski
Gda艅sk

co nas wyr贸偶nia

Z sukcesem uda艂o nam si臋 wdro偶y膰 standard ISO 9001 systemu zarz膮dzania organizacji 艣wiadcz膮cych us艂ugi szkoleniowe. Dzi臋ki temu spe艂niamy wszelkie wymagania stawiane profesjonalnej firmie szkoleniowej.
Otrzymali艣my akredytacj臋 Kuratorium O艣wiaty, kt贸ra gwarantuje wysoki poziom naszych kompetencji oraz spe艂nienie wymaga艅 dotycz膮cych wysokiej jako艣ci szkole艅.
Posiadamy wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych, dzi臋ki kt贸remu osoby bezrobotne i poszukuj膮ce pracy, mog膮 ubiega膰 si臋 o finansowanie szkolenia ze 艣rodk贸w publicznych, takich jak np. Fundusz Pracy, PFRON, fundusze pomocowe Unii Europejskiej.
Posiadamy wpis w Bazie Us艂ug Rozwojowych, dzi臋ki czemu udzia艂 w naszych szkoleniach mo偶e zosta膰 dofinansowany z Europejskiego Funduszu Spo艂ecznego (EFS).
Otrzymali艣my pierwsze miejsce w plebiscycie Or艂y Kszta艂cenia 2019, jako firma wyznaczaj膮ca kierunek, stawiaj膮ca na rozw贸j i podnoszenie swoich kwalifikacji, dzi臋ki czemu mo偶emy sprosta膰 wymaganiom naszych Klient贸w.

Zapisz si臋 do darmowego newslettera i b膮d藕 na bie偶膮co z informacjami o najnowszych szkoleniach.