Kurs nauki jazdy kat. A 2020

Do indywidualnego uzgodnienia

Jak d艂ugo?

20h

Kurs ten ma na celu przygotowanie do egzaminu pa艅stwowego na prawo jazdy kategorii A. Kategoria ta uprawnia do kierowania wszelkimi motocyklami, o nieograniczonej mocy oraz pojemno艣ci silnika.

Prawo jazdy kategorii A
wymagania i uprawnienia:

motor
Kurs prawa jazdy kat. A uprawnia do kierowania wszelkimi motocyklami, a w szczeg贸lno艣ci takimi o mocy powy偶ej 35kW*.
wiek
Aby otrzyma膰 prawo jazdy kat. A wymagane jest uko艅czenie 24 lat lub 20 lat - w przypadku posiadania prawa jazdy kat. A2 minimum 2 lata.
skuter
Prawo jazdy kat. A umo偶liwia r贸wnie偶 kierowanie pojazdami okre艣lonymi dla prawa jazdy kategorii AM, A1 oraz A2.

*oraz stosunku mocy do masy w艂asnej powy偶ej 0,2 kW/kg.

Rozpocz臋cie kursu w 3 krokach

Odpowiedni wiek
Kurs na prawo jazdy kat. A mo偶esz rozpocza膰 najwcze艣niej 3 miesi膮ce przed uko艅czeniem 20 roku 偶ycia*.
Wymagane dokumenty
Uzyskaj Profil Kandydata na Kierowc臋 (PKK). Informacje na temat profilu znajdziesz tutaj.
Rozpocz臋cie kursu
Z uzyskanym profilem zg艂o艣 si臋 do nas, gdzie rozpoczniesz kurs po kt贸rym otrzymasz prawo jazdy!

*W przypadku posiadania prawa jazdy kategorii B od co najmniej 2 lat.

Egzamin na prawo jazdy kat. A

Ka偶da osoba ubiegaj膮ca si臋 o prawo jazdy musi po uko艅czeniu kursu w o艣rodku szkoleniowym zaliczy膰 egzamin Pa艅stwowy w Wojew贸dzkim O艣rodku Ruchu Drogowego. W przypadku egzaminu na prawo jazdy kategorii A, od kandydata wymagane jest poprawne wykonanie szeregu zada艅, zar贸wno w ruchu miejskim jak i na placu manewrowym. Ostateczne zaliczenie egzaminu zale偶ne jest od oceny ko艅cowej egzaminatora.

W ramach egzaminu na prawo jazdy kat. A, kandydat mo偶e zosta膰 poproszony o wykonanie hamowania awaryjnego, polegaj膮cego na rozp臋dzeniu motocykla do odpowiedniej pr臋dko艣ci i zatrzymaniu go na znak egzaminatora w okre艣lonym miejscu.

Pytania dotycz膮ce kursu

Je艣li masz jakiekolwiek pytania lub w膮tpliwo艣ci dotycz膮ce kursu, napisz do nas, odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.
pozosta艂o 600 znak贸w

Liczba uczestnik贸w ograniczona
data

Kiedy?

Do indywidualnego uzgodnienia

Jak d艂ugo?

20h

Zapisujesz si臋 na:

W formularzu znajduj膮 si臋 b艂臋dy zaznaczone na czerwono.
Popraw je a nast臋pnie wy艣lij ponownie.

Lokalizacje szkole艅

Ostr贸w Wielkopolski
ul. Rad艂owska 40; (63-400)
Wroc艂aw
Pozna艅
艁贸d藕
Krak贸w
Gorz贸w Wielkopolski
Gda艅sk

co nas wyr贸偶nia

Z sukcesem uda艂o nam si臋 wdro偶y膰 standard ISO 9001 systemu zarz膮dzania organizacji 艣wiadcz膮cych us艂ugi szkoleniowe. Dzi臋ki temu spe艂niamy wszelkie wymagania stawiane profesjonalnej firmie szkoleniowej.
Otrzymali艣my akredytacj臋 Kuratorium O艣wiaty, kt贸ra gwarantuje wysoki poziom naszych kompetencji oraz spe艂nienie wymaga艅 dotycz膮cych wysokiej jako艣ci szkole艅.
Posiadamy wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych, dzi臋ki kt贸remu osoby bezrobotne i poszukuj膮ce pracy, mog膮 ubiega膰 si臋 o finansowanie szkolenia ze 艣rodk贸w publicznych, takich jak np. Fundusz Pracy, PFRON, fundusze pomocowe Unii Europejskiej.
Posiadamy wpis w Bazie Us艂ug Rozwojowych, dzi臋ki czemu udzia艂 w naszych szkoleniach mo偶e zosta膰 dofinansowany z Europejskiego Funduszu Spo艂ecznego (EFS).
Otrzymali艣my pierwsze miejsce w plebiscycie Or艂y Kszta艂cenia 2019, jako firma wyznaczaj膮ca kierunek, stawiaj膮ca na rozw贸j i podnoszenie swoich kwalifikacji, dzi臋ki czemu mo偶emy sprosta膰 wymaganiom naszych Klient贸w.

Zapisz si臋 do darmowego newslettera i b膮d藕 na bie偶膮co z informacjami o najnowszych szkoleniach.